MIESZKANIE
na
WYNAJEM
1 200 PLN
0 PLN/m2
RZESZÓW
ul. Stanisława Mikołajczyka
Opis
Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3- pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Baranówka - ul. Mikołajczyka

SZCZEGÓŁY OFERTY:
- Czynsz najmu: 1200 PLN
- Czynsz administracyjny: 700 PLN
- Dodatkowo płatny prąd według zużycia
- Dodatkowo płatny gaz według zużycia (kuchenka)

OPIS MIESZKANIA/BUDYNKU:
- Metraż: 68 m2
- Liczba Pokoi: 3
- Piętro: 7
- Balkon: TAK


UKŁAD MIESZKANIA:
- Kuchnia
- Trzy oddzielne pokoje
- Łazienka
- Toaleta
- Przedpokój

KOMUNIKACJA:
Linie autobusowe: 3, 25, 26

Oferujemy wysokiej jakości usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych, osób wynajmujących i najmujących nieruchomości. Prezentujemy starannie wyselekcjonowane propozycje z rynku rzeszowskiego. Zajmujemy się szukaniem wyjątkowych wnętrz dla wyjątkowych osób o jasno określonych oczekiwaniach.
Wszelkie informacje o cenach nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny. W zakresie sprzedaży konsumenckiej o której mowa w ustawie z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002r. Nr 141, poz. 1176) - dalej "ustawa", zawarte powyżej informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 ustawy, jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 ustawy. W związku z możliwością błędu na stronie, aktualne ceny można uzyskać w biurze sprzedaży.
Szczegóły oferty

Cena1 200 PLN

Powierzchnia68 m2

Liczba pokoi3

Piętro7

Liczba pięter10

Typ kuchniOddzielna

RynekWtórny

Stan nieruchomościBardzo dobry