Zadzwoń! 17 283 13 69

Odwiedź nas na facebooku!

Rzeszów, Staromieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
299 000 PLN
Powierzchnia
113 m2
Liczba pokoi
4

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom o powierzchni ok. 113 m2 umiejscowiony na 4,2 arowej działce w Rzeszowie przy ul. Zbocze.

Nieruchomość została wyłączona z karty ewidencyjnej zabytku nieruchomego z wojewódzkiej ewidencji zabytków, daje to przyszłemu właścicielowi szeroki wachlarz możliwości.

Działka jest w pełni uzbrojona posiada dostęp do:
- wody miejskiej
- prądu
- kanalizacji

Dojazd do domu bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

W najbliższym otoczeniu możemy cieszyć się bliskością kluczowych punktów takich jak liczne sklepy, placówki medyczne, kościół. Mocną stroną jest również bogata oferta edukacyjna. Pobliska okolica gwarantuje bezpośredni dostęp do żłobków, przedszkoli jak również szkół.

  • Materiał: Mieszany
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
Krystian Drąg

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą.