Zadzwoń! 17 283 13 69

Odwiedź nas na facebooku!

Rzeszów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 799 000 PLN
Powierzchnia
140 m2
Liczba pokoi
4

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu wyjątkową propozycję domu dla osób, które pragną mieszkać z dala od zgiełku miasta, jednocześnie ciesząc się pięknym widokiem na panoramę Rzeszowa.
Dom usytuowany jest na obszarze otoczonym nowymi, luksusowymi willami, co zapewnia spokojną i prestiżową okolicę.
Dodatkowym atutem jest malownicza działka, która dodaje uroku temu miejscu. Oferuje ona przestrzeń na ogród, rekreację i relaks na świeżym powietrzu.
Nieruchomość została starannie wykończona z użyciem wysokiej jakości materiałów. Na podłogach znajduje się elegancka podłoga winylowa, a blaty zostały wykonane z kamienia, co nadaje nieruchomości wyjątkowego charakteru.
To wyjątkowe miejsce łączy w sobie komfort życia w willowej okolicy z dostępem do nowoczesnych rozwiązań technicznych, które znacznie obniżają koszty eksploatacyjne i wpływają na zrównoważone korzystanie z zasobów energetycznych.

Szczegółowe informacje:
- Powierzchnia domu: 140m2
- Powierzchnia działki: 949m2
- 4 Pokoje
- 2 łazienki
- Powierzchnia garażu: Ponad 60m2 (wolnostojący)
- Rok budowy: 2022
- Wysoka jakość materiałów budowlanych
- Systemy ekologiczne:
Dom jest wyposażony w panele fotowoltaiczne, które przekształcają energię słoneczną na energię elektryczną. Dzięki temu rozwiązaniu generuje się własny prąd elektryczny, co znacząco obniża koszty związane z energią elektryczną oraz korzysta z odnawialnego źródła energii, co jest przyjazne dla środowiska.
W domu zainstalowana została również pompa ciepła, która jest efektywnym źródłem ciepła. Pompa ciepła wykorzystuje energię ze źródeł odnawialnych (powietrze lub gleba) do ogrzewania domu, co przekłada się na znaczne oszczędności w zużyciu energii grzewczej w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które zapewnia komfortowe warunki w domu przez cały rok.

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Dachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Paweł Zabłocki

Paweł Zabłocki

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą.