Zadzwoń! 17 283 13 69

Odwiedź nas na facebooku!

Rzeszów, Zwięczyca

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
95 900 PLN
Powierzchnia
1 221 m2

Mamy dla Państwa do zaoferowania malowniczo położoną działkę w miejscowości Babica z warunkami zabudowy i wszystkimi mediami o powierzchni 12,21 (widoczna na mapce). Działka położona jest pod miastem i idealnie nadaje się dla osób ceniących sobie spokój i piękno terenów zielonych.

W pobliskiej okolicy bez problemu znaleźć można sklepy, restauracje oraz stacje benzynowe.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!Wszelkie informacje o cenach nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny. W zakresie sprzedaży konsumenckiej o której mowa w ustawie z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002r. Nr 141, poz. 1176) - dalej "ustawa", zawarte powyżej informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 ustawy, jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 ustawy. W związku z możliwością błędu na stronie, aktualne ceny można uzyskać w biurze sprzedaży.

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Restauracja, Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS, Autobus
Sylwia Jajuga

Sylwia Jajuga

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą.