Zadzwoń! 17 283 13 69

Odwiedź nas na facebooku!

Strażów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
190 000 PLN
Powierzchnia
1 866 m2

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Listkowate na terenie powiatu Bieszczadzkiego.

Do sprzedania działka o powierzchni ok 4500 m2.

Na czołowej stronie działki stoi stoi drewniany dom który można wyremontować lub powiększyć, zaś od drugiej stron przepływa malowniczy strumyk, dziki któremu możemy wykopać stawek czy oczko wodne.

Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej.OPIS NIERUCHOMOŚCI :
- wymiar działki 41,6 m x 45,5 m
- kształt: kwadrat
- prąd na działce

CENA: 1 000 ZŁ


Wszelkie informacje o cenach nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny. W zakresie sprzedaży konsumenckiej o której mowa w ustawie z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002r. Nr 141, poz. 1176) - dalej "ustawa", zawarte powyżej informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 ustawy, jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 ustawy. W związku z możliwością błędu na stronie, aktualne ceny można uzyskać w biurze sprzedaży

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
Michał Cisło

Michał Cisło

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą.