Zadzwoń! 17 283 13 69

Odwiedź nas na facebooku!

Ustrzyki Dolne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
210 000 PLN
Powierzchnia
4 500 m2

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Listkowate w Gminie Ustrzyki Dolne (pow. bieszczadzki).Do sprzedania działka o powierzchni ok 4500 m2.

Na czołowej stronie działki stoi drewniany dom który można wyremontować lub przebudować.

Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej.OPIS NIERUCHOMOŚCI :

- wymiar działki 40,0m x 110,0m
- kształt: prostokąt

- prąd na działce
- działka z dwóch stron ogrodzona siatką
- na działce górski strumykCENA: 184 900 ZŁWszelkie informacje o cenach nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny. W zakresie sprzedaży konsumenckiej o której mowa w ustawie z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002r. Nr 141, poz. 1176) - dalej "ustawa", zawarte powyżej informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 ustawy, jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 ustawy. W związku z możliwością błędu na stronie, aktualne ceny można uzyskać w biurze sprzedaży.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Michał Cisło

Michał Cisło

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą.