Zadzwoń! 17 283 13 69

Odwiedź nas na facebooku!

Rzeszów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
209 999 PLN
Powierzchnia
900 m2

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Strażów

Działka położona jest na zielonych terenach z bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta, idealnie nadaje się pod inwestycje jak i pod budowę domu jednorodzinnego.

OPIS NIERUCHOMOŚCI :
- wymiar działki 36.5 x 25m
- kształt: prostokąt

CENA: 209 990 PLN

Oferujemy wysokiej jakości usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych, osób sprzedających i kupujących nieruchomości. Prezentujemy starannie wyselekcjonowane propozycje z rynku wtórnego i pierwotnego. Zajmujemy się szukaniem wyjątkowych wnętrz dla wyjątkowych osób o jasno określonych oczekiwaniach.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Michał Cisło

Michał Cisło

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą.