Zadzwoń! 17 283 13 69

Odwiedź nas na facebooku!

Rzeszów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 127 500 PLN
Powierzchnia
417 m2
Piętro
Parter

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na Osiedlu Pobitno. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako jedna z najbardziej cenionych agencji. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą oraz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z doradcą.

LOKALIZACJA:
Inwestycja została zlokalizowana w sąsiedztwie dwóch największych szpitali w Rzeszowie - Pro Familia oraz Wojewódzki Szpital Nr 2 w Rzeszowie. Bliskość obwodnicy sprawia, że budynek jest znakomicie skomunikowany z innymi częściami Rzeszowa.

OPIS INWESTYCJI:
Termin zakończenia: II kwartał 2021 r.
Ilość budynków: 1
Metraż: 417 m2
Piętro: PARTER
Powierzchnie dodatkowe: parking

ZALETY INWESTYCJI:
- Możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz
- Wysoka jakość wykończenia budynku
- Komfortowe warunki pracy – klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, etc.
- Miejsca postojowe wokół budynku

Inwestycja na Osiedlu Pobitno to nowy projekt skierowany do przedsiębiorców oczekujących wysokiego komfortu pracy w dogodnej lokalizacji. Obecność dwóch zjazdów (z ul. Niemierskiego i ul. Litewskiej) gwarantuje łatwy dojazd do budynku z głównej ulicy. Dodatkowo w projekcie uwzględniono miejsca postojowe wokół całego obiektu, które zapewnią wygodne i bezproblemowe parkowanie personelu oraz gości. Architektura obiektu charakteryzuje się nowoczesną, a przy tym elegancką formą budynku, składającego się z trzech kondygnacji (391 m2, 417 m2, 439 m2). Atrakcyjność metrażu, pozwala na prowadzenie działalności w branży medycznej, usługowej i handlowej. Przestronne i jasne pomieszczenia oraz wyposażenie między innymi w windę dla niepełnosprawnych, będą dodatkowym atutem pozwalającym na doskonałą ekspozycję oferowanych produktów i usług.
Oferujemy wysokiej jakości usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych, osób wynajmujących i najmujących nieruchomości. Prezentujemy starannie wyselekcjonowane propozycje z rynku rzeszowskiego. Zajmujemy się szukaniem wyjątkowych wnętrz dla wyjątkowych osób o jasno określonych oczekiwaniach.


Wszelkie informacje o cenach nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny. W zakresie sprzedaży konsumenckiej o której mowa w ustawie z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002r. Nr 141, poz. 1176) - dalej "ustawa", zawarte powyżej informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 ustawy, jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 ustawy. W związku z możliwością błędu na stronie, aktualne ceny można uzyskać w biurze sprzedaży.

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Winda: Tak

KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą.