Zadzwoń! 17 283 13 69

Odwiedź nas na facebooku!

Rzeszów, ul. Małopolska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
377 850 PLN
Powierzchnia
68,70 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO / BRAK PODATKU PCC / GWARANCJA 5 LAT

Zapraszam na prezentację GOTOWYCH MIESZKAŃ.

DODATKOWO PŁATNE:

500zł/m2 - balkon/taras
1 500zł/m2 - komórka lokatorska

Łączna cena za mieszkanie: 389 205 zł

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkania w gotowej inwestycji zlokalizowanej w odległości 5min od Centrum miasta.
Osiedle Pobitno to świeże spojrzenie na doskonale znane już miejsce na mapie Rzeszowa. Przemyślana w najdrobniejszym detalu ponadczasowa architektura budynku sprawi, że na tle dotychczasowej zabudowy Pobitno zacznie na nowo tętnić pozytywną energią i stanie się przyjaznym miejscem do życia. Nowy znak rozpoznawczy Pobitna oddadzą nasze nowoczesne budynki.
Inwestycję stanowi budynek dwusegmentowy oparty na zróżnicowanej wysokościowo zabudowie. Niższe części – 5 kondygnacyjne, części wyższe 11 kondygnacyjne aż do części najwyższych 18 kondygnacyjnych.
Przygotowaliśmy 224 komfortowo i funkcjonalnie zaprojektowanych lokali mieszkalnych o powierzchni od 37 m2 do 95 m2.

W budynku odnajdą Państwo mieszkania 2 pokojowe od 37 do 50 m2 oraz mieszkania 3 pokojowe w powierzchniach od 53 do 71 m2. Dla osób poszukujących wygody i przestrzeni przygotowaliśmy mieszkania 4 pokojowe o pow. 95 m2. Projektując układy mieszkań stawialiśmy przede wszystkim na klasyczne i funkcjonalne rozwiązania. Wszystkie mieszkania cechują przestronne pokoje dzienne z otwartymi lub oddzielnymi kuchniami.

Niewątpliwym atutem są mieszkania parterowe z własnymi ogródkami nawet do 50 m2, które dodatkowo zwiększają powierzchnię do korzystania i wypoczynku. Zaprojektowany budynek jest położony w najwyższym punkcie miasta tj. 231,6 m n.p.m. Na najwyższych kondygnacjach znajdują się mieszkania z przestronnymi tarasami gwarantującymi najwyższy punkt widokowy w Rzeszowie (282,6 m n.p.m.).Wszelkie informacje o cenach nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny. W zakresie sprzedaży konsumenckiej o której mowa w ustawie z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002r. Nr 141, poz. 1176) - dalej "ustawa", zawarte powyżej informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 ustawy, jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 ustawy. W związku z możliwością błędu na stronie, aktualne ceny można uzyskać w biurze sprzedaży.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Mariusz Opiela

Mariusz Opiela

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą.