Zadzwoń! 17 283 13 69

Odwiedź nas na facebooku!

Rzeszów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 200 PLN
Powierzchnia
42 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Architektów -ul. Architektów

SZCZEGÓŁY OFERTY:
- Czynsz najmu: 1200 PLN
- Czynsz administracyjny: 400 PLN
- Kaucja: 2000 PLN
- Dodatkowo płatny prąd
- Dodatkowo płatny gaz

OPIS MIESZKANIA/BUDYNKU:
- Metraż: 42 m2
- Liczba Pokoi: 2
- Piętro: 2
- Balkon/Taras: Tak

UKŁAD MIESZKANIA:
- 2 Pokoje
- Kuchnia
- Łazienka
- PrzedpokójOferujemy wysokiej jakości usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych, osób wynajmujących i najmujących nieruchomości. Prezentujemy starannie wyselekcjonowane propozycje z rynku rzeszowskiego. Zajmujemy się szukaniem wyjątkowych wnętrz dla wyjątkowych osób o jasno określonych oczekiwaniach.
Wszelkie informacje o cenach nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny. W zakresie sprzedaży konsumenckiej o której mowa w ustawie z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002r. Nr 141, poz. 1176) - dalej "ustawa", zawarte powyżej informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 ustawy, jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 ustawy. W związku z możliwością błędu na stronie, aktualne ceny można uzyskać w biurze sprzedaży.

  • Dostępne w okolicy: Apteka, Bar, Szkoła, Sklep, Kościół, Restauracja, Centrum handlowe, Fitnes, Bank
  • Komunikacja: Autobus
Anna Gołąbek

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą.