Zadzwoń! 17 283 13 69

Odwiedź nas na facebooku!

Rzeszów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
11 500 000 PLN
Powierzchnia
18 400 m2

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę o powierzchni 1,83 ha zlokalizowaną w obrębie 227. Działka posiada uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który jest dołączony do niniejszej propozycji. Działka znajduje się w strategicznej lokalizacji, zgodnie z wytycznymi planu, co stanowi doskonałą propozycję dla dewelopera.

Lokalizacja:
Działka położona jest w dogodnej lokalizacji z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.
Otoczenie to rozwinięta infrastruktura osiedla, zapewniająca mieszkańcom wszystkie niezbędne udogodnienia.
Powierzchnia:
Całkowita powierzchnia działki wynosi 18358 m2.
Opis Projektu:
Projekt zakłada budowę wielorodzinnych budynków mieszkalnych z usługami na parterze. Planowane jest również wybudowanie garażu podziemnego, co zwiększy komfort mieszkańców oraz pozwoli na efektywne zagospodarowanie przestrzeni.
Media:
Media, takie jak woda, prąd, gaz i kanalizacja, znajdują się na działce.
Infrastruktura Osiedla:
Projekt przewiduje pełną infrastrukturę osiedla, włączając w to place zabaw, tereny zielone, chodniki oraz inne udogodnienia dla mieszkańców.
Potencjał Inwestycyjny:
Osiedle ma potencjał na wybudowanie około 9000 pumu, co czyni tę inwestycję atrakcyjną pod względem zysków ze sprzedaży nieruchomości.


Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z dokumentacją oraz skorzystania z tej wyjątkowej okazji inwestycyjnej.
W przypadku dodatkowych pytań lub chęci omówienia szczegółów jesteśmy do Państwa dyspozycji.  • Dostępne w okolicy: Kościół, Żłobek, Las, Przedszkole, Szkoła, Hala sportowa, Plac zabaw, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Paweł Zabłocki

Paweł Zabłocki

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą.