Zadzwoń! 17 283 13 69

Odwiedź nas na facebooku!

Kielnarowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
550 000 PLN
Powierzchnia
9 500 m2

Wyłącznie w biurze Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy nieruchomości gruntowe o powierzchni 9500 m2, nieruchomości znajdują się w miejscowości Kielnarowa. Sąsiedztwo stanowią tereny niezagospodarowane - działki rolne i budowlane oraz pojedyncza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i gospodarcza.
Działka nr 1993/1 posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, działka 1993/2 jest w pełni zadrzewiona. Przez działki przebiega sieć telekomunikacyjna i elektroenergetyczna. 

Informacje o działkach

KIELNAROWA
OBRĘB - 0005
NUMER DZIAŁEK - 1993/1 , 1993/2


Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.

  • Ogrodzenie: Brak
Konrad Szewc

Konrad Szewc

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą.