Tyczyn
Cena
750 000 PLN
Powierzchnia
67,40 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter
- Cena
- 750 000 PLN
- Cena za m2
- 11 127,60 PLN
- Powierzchnia
- 67,40 m2
- Liczba pokoi
- 3
- Piętro
- Parter
- Liczba pięter
- 1
- Typ kuchni
- Aneks
- Rynek
- Wtórny
- Rok budowy
- 2022
- Stan nieruchomości
- Wysoki standard
- Czynsz administracyjny
- 200 PLN
- Dostępne od
- 2026-01-19
- Numer oferty
- 19254/7642/OMS
Udostępnij
Opis
W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 67,4 m2 z ogródkiem około 60m2 na ul. Kościuszki (Tyczyn)
Opis budynku:
Rok budowy: 2022
Ilość pięter: 0/1
Rodzaj ogrzewania: piecyk gazowy
Mieszkanie wykończone i zamieszkałe w 2023r, całkowicie wyposażone w meble pod wymiar oraz sprzęty AGD.
Posiada ogrzewanie podłogowe w łazience, kuchni oraz przedpokoju. Rolety zewnętrzne na pilota oraz moskitiery w każdym oknie.
Mieszkanie składa się z:
- przedpokoju
- salonu z aneksem kuchennym
- sypialni
- pokoju
- łazienki
- spiżarni
- wiatrołapu
Atuty mieszkania:
- Przestronny ogrodzony ogród 60 m² z domkiem narzędziowym firmy Keter
- Miejsce postojowe zaraz przed wejściem do mieszkania
- Zamontowany uzdaczniacz do wody
- Kuchnia z wyspą
- Meble na wymiar
- Sprzedawane z pełnym wyposażeniem
- Doskonała lokalizacja do zamieszkania dla rodzin
Dodatkowe informacje
- Ogród: Tak
- Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
- Teren ogrodzony: Tak
- Dostępne w okolicy: Apteka, Bar, Komenda policji, Hala sportowa, Kościół, Park, Plac zabaw, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe, Bank
- Komunikacja: PKS, Autobus
Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl… czytaj więcej
Administratorem danych osobowych jest KPM HOLDING SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą przy ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@doradzamynieruchomosci.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
- żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
- wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
- Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.